Opisz kolezanke lub kolege

Pobierz

Mikołajek jest mimo to sympatycznym chłopcem, wrażliwym i kochającym rodziców, którym nie chce sprawiać kłopotów .. Jego tata jest lekarzem , a mama zajmuje się domem : gotuje , sprząta i opiekuje się dziećmi .Życzliwy opis koleżanki ze szkoły.. Opisz ją i może byc wymyślona pani tak mówiła ;] charakter,wygląd,ile ma lat,imie itp ja sobie zmienie puźniej ;P Pomóżcie prosze!. Opisz życzliwie koleżankę lub kolegę ze szkoły.Przydatność 55% Opisz osobę którą podziwiasz.. Opisz życzliwie kolegę lub koleżankę za szkoły.opisz życzliwie koleżanke lub kolegę ze szkoły (koleżankę ma bląd włosy krótkie jest śrenia jest zabawna i wszyscy ja lubią ) proszę o pomoc dam naj .Zadanie: opisz swoja kolezanke kolege po niemiecku Rozwiązanie: meine freund hat auf einen vornamen xyz, ich freundschaften sich mit ihr seit den viele jahrenPalenie papierosów przynosi wiele problemów.. Jego ulubionym kolorem jest czarny.Należy do osób koleżeńskich, ponieważ lubi nawiązywać nowe znajomości, a przez to ma dużo koleżanek i kolegów.Przeczytaj rozdział "Jak opisać postać?".. Moja koleżanka to.. Jest chuda,wysoka i bardzo ładna.Ma zielone oczy i piegi.Ma długie,kręcone,brązowe włosy.Jest miła i koleżenska.Lubi uczyć się języków obcych i podrózować.Jej pasją jest muzyka.Uczeszcza do szkolnego chórku.Jej marzeniem jest wyjechanie na wakacje do hiszpani .opisz życzliwie koleżankę lub kolegę ze szkoły (min.10 zdań) opisz życzliwie koleżankę lub kolegę ze szkoły (min.10 zdań)Jej pasja to tworzenie wszelakich ozdóbek damskich (koraliki, kolczyki, naszyjniki) Robi po prostu prawdziwe cudeńka i również prowadzi swój sklep z takimi oto cudami oraz warsztaty :) Karolina jest osobą miłą, bardzo kontaktową jednak lubi się trochę przechwalać i czasami krytykować ale ogólnie jest okey :) Kocha też zwierzęta i często przygarniała jakieś porzucone lub poszkodowane pieski, króliki,ptaki a nawet myszki.Tomek ma brązowe oczy i blond włosy..

-Zasugeruj mozliwa lokalizacje i opisz ja.

poleca 79% 3168 głosów.. Z góry dziei ;D Indywidualne Odpowiedź na zadanie z Język polski 4.. Ola jest moją przyjaciółką i siedzi ze mną w ławce , jest wysportowana i uzdolniona plastycznie itp .. Najlepiej już dzisiaj i , żeby była o koleżancePrzydatność 75% Opis Adama Cisowskiego "Szatan z siódmej klasy".. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz kolege lub kolezanke (niemiecki) Olafowaa Mein Freund heißt (podajesz imie np.) Marek.. Adam Cisowski 17 letni uczeń gimnazjum Warszawskiego .. The actress is in her thirties.opisz kolegę lub koleżankę po angielsku moja koleżanka ma: długie ciemne i kręcone włosy i brązowe oczy jest popularna w szkole oraz miła i towarzyska uprzejma i itp. lubi uprawiać soprty i spędzać czas z przyjaciómi jest chuda opisz kolęzankę podałam wam jeej zalety i wygląd daje naj proszę o szybką odp i przetłumaczoną na polski.Opisz życzliwie kolegę lub koleżankę za szkoły.. 2 akapit ; Opisz ją od góry , zacznij od włosów , kształcie głowy , koloru oczu i twarzy .. Agnieszka jest osobą szczupłą i wysoką.. Chłopiec to główny bohater lektury .. Chodzi razem ze mną do szóstej klasy.. Jego hobby to gry na komputerze i opieka nad zwierzętami .. Potrzebuję to na zaraz!.

3 akapit ; Zakończenie , opisz jej zachowanie np .

W mailu do niej/niego napisz: - Zaproponuj wspolne wynajecie mieszkania podajac zalety tego rozwiazania.. Jej cechą charakteru jest przede wszystkim koleżeństwo.Opis koleżanki po angielsku - wzór.. Moja koleżanka ma na imię Agnieszka i ma trzynaście lat.. Dobrze sie uczy i jest bardzo miła.. Question from @Kornelaa1 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWizyty takie często kończą się katastrofą, jak podczas pokazywania przez Maksencjusza magicznych sztuczek lub gry w szachy z Alcestem - większość spotkań przeradza się w bójki owocujące zniszczeniem pokoju.. Aby przekonać kolegę lub koleżankę do tego, żeby nie palił papierosów, można użyć następujących argumentów: 1. pokaż więcej.. Ma zielone oczy.. Zimą, kiedy na ulicach leży śnieg, bawi się z kolegami w gry zespołowe .. To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeńOpisz życzliwie kolege lub koleżanke z klasy .. Podaj regułę ortograficzną na uzasadnienie pisowni "rz" w czasowniku rozprzestrzenia się.Kolezanka lub kolega z ktorym rozmawiasz po angielsku zamierza studiowac w tym samym miescie co Ty.. Ma niebieski oczy, mały nos i wąskie usta.. W pierwszym akapicie napisz o niej kilka zdań np .. Proszę opisać moją koleżankę o imieniu Wiktoria;) PS.. Bardzo proszę o odp .. Ona jest wysoka, szczupła i ma średniej długości ciemne włosy..

Możesz skorzystać z podanego słownictwa z podręcznika ze strony 54.Opisz koleżanke/kolege.

Jest miłą i przyjacielską osobą , cieszę się że jest moją przyjaciółką itp .Apr 18, 2016 06:02. hubert08412.. -Zrelacjonuj doswiadczenie znanej osoby ktora dzielila mieszkanie z kolega/kolezanka.. Adaś jest najstarszy z pośród pięciorga dzieci państwa Cisowskich .. Moglibyście mi to przetłumaczyć na angielski?. Er ist groß und gut gebaut.Opisz życzliwie koleżankę lub kolegę ze szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt