Napisz swój przebieg dnia po niemiecku

Pobierz

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 2009-10-14 12:25:34 Napisz po niemiecku swój plan dnia 2010-05-24 21:06:39Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Po szkolę spotykam się z przyjaciółmi.Opis dnia - niemiecki .. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.czym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku.. napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. 2011-11-18 13:00:35; Opis jednego dnia w szkole po niemiecku?. W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. Zrobiłam zadanie domowe.. lekcję mam przeważnie do godziny 15. prosze j 2010-04-17 19:20:42; Napiszecie mi po niemiecku opis dnia i jak sie spedza wolny czas?.

Opisz swój dzień po niemiecku.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. 2013-02-07 19:08:40; Pomożecie napisać opis dnia po niemiecku?. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Przetłumaczycie ?. Proszę na dzisiaj!. O 7:00 godziny jem śniadanie.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Pory dnia w języku niemieckim Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Po zajeciach wracam o domu..

...Opis dnia po niemiecku !

!Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Potem idę się ubrać i umyć.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.. I finish my breakfast at 6:45.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. temu Język niemiecki Liceum/Technikum Napisz po niemiecku swój przebieg dnia wozniaczex czeka na Twoją pomoc.. O godzinie 7,30 jestem w szkole.. dnia 15 Lis 2008 20:49,Napisz swój plan dnia na wikend po Niemiecku 2010-02-07 21:35:31 Plan dnia po niemiecku !. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Po śniadaniu myję zęby i ubieram buty.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Prawie ciągle mam 6 lekcji.. Po południu poszłam do domu.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype!. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi iść do szkoły..

Sprawdzi mi ktoś opis dnia po niemiecku.?

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis dnia po angielsku.. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. Po szkole idę do domu, myję ręce i jem obiad.. Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. Wstaje o godzinie 6, idę do łazienki myję się idę się ubrać.O godzinie 6,30 jem śniadanie.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz po niemiecku swój przebieg dnia wozniaczex wozniaczex 7 min.. Pozniej pomagam w przygotowaniu kolacji, sciele lozko i zmywam naczynia.. 2012-09-07 20:28 .Na ten wzór można stworzyć swój własny autorski opis dnia po niemiecku.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Zjadłam obiad.. 84% Opis dnia w czasie .opisz po niemiecku jak wygląda twój dzień Mein Tag opisz swój dzień po niemiecku napisz plan dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku opis dnia w języku niemieckim napisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój plan dnia w języku niemieckim opisz swój dzień w języku niemieckim.Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?.

2011-03-06 14:32:25; Opis dnia po niemiecku.

O godzinie 6:45 idę się myć.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Po dwóch godzinach idę coś przegryźć.Napisz po NIEMIECKU swój przebieg dnia.. W domu odpoczywałam.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.. Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz swój przebieg dnia (po niemiecku) na przykład: Ich stehe um 7:00 Uhr auf.. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. O 7:20 ubieram sie .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. słucham muzyki(od 17 -19)Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Napisz po niemiecku przebieg dnia ; ?. O godzinie 6,45 wychodzę z domu na przystanek.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!". Po obiedzie oglądam telewizję albo robie coś na komputerze.. .Przykładowy opis dnia po angielsku.. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt