Krótkie sprawozdanie z wycieczki

Pobierz

W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. Po chwili zgasły światła.. Utworzono: .. W piątek 9 lipca o godzinie 18:00 wyruszyłyśmy razem z koleżanką na wycieczkę na weekend do Gdańska.. Nasza klasa wyjechała w ostanim dniu maja w Pieniny, co prawdzie niewszytkim się podobało, ale sam wyjazd stanowił największą atrakcję.Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") .. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. 2010-01-09 22:46:47 Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59 Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia ( wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29Sprawozdanie z wycieczki do kina.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.. Mieszkaliśmy w Schronisku Młodzieżowym przy ul. Nadrzecznej, z którego do Rynku mieliśmy spacerowym krokiem około 6 .Krótkie sprawozdanie z wycieczki w Góry Świętokrzyskie odbytej w lecie 1886 roku (Dokończenie) Autorzy.. Trasę z Chludni do Łomży pokonaliśmy w 30 min.. Języki publikacji.. Napisz krótkie sprawozdanie z wycieczki - Zadanie 4: Jutro pójdę w świat 5 - strona 270Wiedziałam z lekcji historii o podstawowych faktach, a wycieczka pozwoliła mi zbliżyć do epoki renesansu..

Jak napisać sprawozdanie?

2010-01-09 22:46:47; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; Napisz sprawozdanie z wycieczki do Kina 2016-11-16 15:11:59; Napisz sprawozdanie z wycieczki.. Później założyliśmy okulary i .Sprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Pojechałyśmy moim samochodem, jechałyśmy około 4 godziny.. Były tam też meble oraz obrazy ze scenami biblijnymi.78% Sprawozdanie z wyjazdu do teatru na "Zemstę" 75% Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru ; 74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 83% Sprawozdanie z spektalku pt. "Antygona" 73% Sprawozdanie z wycieczkiSprawozdanie z wycieczek rowerowych uczniów SP 21.. W dniach 14, 15, 16 i 17 czerwca 2001 roku Koło nasze zorganizowało wycieczkę w Góry Stołowe i Masyw Śnieżnika.. Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych .Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim..

Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.

Dłużyło się nam podczas oglądania reklam, które trwały ok. 10min.. PL. Abstrakty.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąNapisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Bazą wypadową było Kłodzko.. 2014-01-13 20:18:21 Napisz krótkie sprawozdanie pt. Wydawca- .. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45 Napisz sprawozdanie z wycieczki .. Siemiradzki J. Warianty tytułu.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2014-01-13 20:18:21Sprawozdanie z wycieczki - przykład.

W imprezie wzięli udział .Plik krotkie sprawozdanie z wycieczki do zoo.zip na koncie użytkownika ukcatz12 • Data dodania: 6 sie 2015.. Wycieczka jest jednym z najmilszych momętów w życiu każdej klasy.. Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.. 2014-01-13 20:18:21; Napisz sprawozdanie z wycieczki po niemiecku 2012-03-21 16:04:38Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. 2015-02-16 19:32:44 NAPISZ Sprawozdanie 2016-05-06 15:39:44Sprawozdanie z wycieczki do Kotliny Kłodzkiej Po miesiącach oczekiwań spora grupa uczniów naszej szkoły wraz z trzema opiekunami: panią prof. Karoliną Smus, panem prof. Robertem Brzezieckim i panem prof. Adamem Krynickim wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.Muszę tu napomknąć również o kalendarzu, który bardzo mocno na mnie podziałał, otóż: w całej ekspozycji muzeum pojawia się wiele kalendarzy, a również są i porozwieszane takie, które składają się z luźnych kartek, które można sobie oderwać i skompletować kopię kalendarza z czasów powstania- z roku 1944 i kolejnych dni .Można napisać sprawozdanie z wycieczki szkolnej, z zawodów, z dyskoteki szkolnej, z lektury, ze sztuki teatralnej, z dyskusji.. W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone..

Ważna jest kolejność zdarzeń.Napisz sprawozdanie z wycieczki.

Głównym celem wyjazdu było pogłębienie dotychczasowej teoretycznej wiedzy historycznej i społecznej gimnazjalistów poprzez bezpośredni kontakt z "żywą historią".. Sale na parterze, w których kiedyś mieszkał administrator wzgórza wawelskiego, teraz były wyścielone niewielkimi gobelinami przedstawiającymi sceny z wojny trojańskiej.. Wycieczka rowerowa jest atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci i dorosłych.Bardzo pozytywnym zjawiskiem jest rodzinna rekreacja na rowerach.Niestety jeszcze wielu z naszych rodaków woli spędzać swój wolny letni dzień na "grillowaniu".Każde dziecko posiada swój .Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem.. sprawozdanie z wycieczki do Warszawy podróż do Warszawy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie ciekawe miejsca do zwiedzania w Warszawie przewodnik po Warszawie film edukacyjny w 3D Krakowskie Przedmieście w Warszawie przykład sprawozdania napisz sprawozdanie z wycieczki.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Słowa kluczowe.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. Dokładnie o 8:45 byliśmy już w kinie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Kierownik wycieczki, którym była pani od matematyki, sprawdziła obecność i uczniowie mogli spakować torby do luku .Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Warszawa da się lubić .. 27 września 2011 roku młodzież z naszego gimnazjum wraz z opiekunami i delegacją z Niemiec, która gościła w naszej szkole, udała się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.. 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II "b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do WarszawySprawozdanie z weekendowej wycieczki do Gdańska ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt