Opisz swój ulubiony środek transportu po angielsku

Pobierz

Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli znalazłaby się jakaś osoba która pomogłaby mi w napisanu czego takiego.. Nauczeni?. Ludzie lubiący podróżować powinni nieustannie szlifować swój angielski, gdyż może okazać się niezbędny w wielu sytuacjach.. Może zaczniesz sam, albo napiszesz po polsku jak to ma mniej więcej brzmieć, a potem zobaczymy.Może ktoś przetłumaczyć zdania na angielski.. Środki transportu po angielsku, z wymową Coś dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu.. die S-Bahn (Schnellbahn) - szybka kolej miejskaŚrodki transportu - słownictwo tematyczne po angielsku Ruch drogowy - słownictwo tematyczne po angielsku Siłownia i zdrowy tryb życia - słownictwo tematyczne po angielskuMój ulubiony sport (pływanie) po angielsku zadanie dodane 5 października 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. Język angielski.. Jest on językiem międzynarodowym, a więc umożliwia swobodne porozumiewanie się z ludźmi w niemal każdym kraju.Opis ulubionego sklepu.. Jeśli tak to zapraszamy do skorzystania z naszych 7 ćwiczeń wraz z odpowiedziami.. der Wagen / das Auto - samochód.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71 (zdanie po zdaniu) martin1221996 2010-02 .Tłumaczenie w kontekście "środek transportu" po angielsku: Teraz musimy tylko znaleźć jakiś środek transportu do Allahabad.Opisz swój ulubiony pokój po angielsku ma zawierac on,in,under ..

bicycle - rower.Napisz ulubiony środek transportu po angielsku.

W grze porywasz środek transportu komunikacji publicznej.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Lista pojazdów, którymi można się przemieszczać - środki transportu po angielsku.Po angielsku powiemy po prostu by i wymienimy środek transportu, czyli: by train, by taxi, by bike, by spaceship!. ambulance - karetka pogotowia.. 3jeżdżę bardzo żadko na koncerty ponieważ nie lubię koncertów i nie mam na to czasu.. Question from @Lukaszadamek21 - Liceum/Technikum - Język .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 ( Susan Salieri, 16 lat) → Przykład 2 ( Anita Mendoza, 36 lat) → Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat)Mój ulubiony przedmiot (rzecz) I have two favourite things.. aeroplane - samolot.. automobile - samochód.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ŚRODEK TRANSPORTU" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Angielski dla Twojego dziecka; Banking & Finance (Business English) Presentations (Business English) Business English; Egzamin TOLES; Marketing (Business English) Środki transportu angielskiAngielski w podróży przydaje się nam za każdym razem, gdy odwiedzamy inne kraje..

I love fly him ___.Jaki jest Twój ulubiony środek transportu?

- Czy Ty lubisz swój prom?. der E-Roller (der Elektro-Roller) - hulajnoga elektryczna.. 2 Wolę duże kina ponieważ jest więcej miejsca i dlatego można czybciej dostać bilety.. Question from @Natalka206 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz referat po angielsku o ulubiony środek transportuJak jest po angielskU:a jaki jest twój ulubiony środek transportu.. Dlatego w poniższej liście środków transportu po angielsku (means of transport) będę podawał je z przyimkiem " by " właśnie - żeby nam się to zakodowało w głowie!Napisz ulubiony środek transportu po angielsku Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Środki transportu po angielsku Transport lądowy.. Question from @KaakaKRK - Gimnazjum - Język angielskiPotrzebuje w jak najszybszym czasie napisac na temat "Mój ulubiony środek transportu" (oczywiście po francusku).. articulated bus - autobus przegubowy.. - Moja łódź ratunkowa zepsuła się.. Przypomnijmy je sobie: der Zug - pociąg.. I got mine when I finished primary school.Poniżej znajdziesz słownictwo związane ze środkami transportu po angielsku - podzielone na kategorie (transport lądowy, wodny i lotniczy).. po angielsku proszę o szybkie odpowiedzi piszcie do 14 wtorek Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-16 22:16:42Means of transport - Środki transportu..

I widzę, że zdobyłaś bardziej luksusowy środek transportu.

poleca 82 %..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt